|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Task: | Adjust |
| Structure: | Closed-Loop |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | KYDBL4830-1E |
| Volt | 10-55VDC |
| Rated current | 15A |
| Max current | 30A |
| work mode | Spped mode,Torque mode,Postion mode |
| Feed back | |
| Control mode | CAN,RS232,PWM,CLK,RC,0-5V,potentiometer |
| Protection | over current,over voltage |
| software | CAN,RS232 |
| Suitable | brushless dc servo motor,brushless servo motor |
| Impulse input range | 500Hz-5000Hz |
| Temperature | -10ºC-- +60ºC |
| Weight | 0.3kg |
| Demension | 185g |
| Application | Fire Robot,Medical robot,AGV,Service Robot |
incremental encoder feedback,hall sensor feedback
